כיצד להשתמש באריזה כדי לקדם מאמצי מיתוג ידידותיים לסביבה?

שקיות ממותגות לפיצוחים של פרופק

מותגים ידידותיים לסביבה מועדפים על לקוחות רבים. זה טוב לכולם. לצרכנים יש שקט נפשי, אתה עונה על הביקוש וכדור הארץ מרוויח. עם זאת, זה לא מספיק פשוט להשתמש בחומרי אריזה ידידותיים לסביבה. אתה צריך להפוך את זה לחלק מהמסר המרכזי שלך לקהל שלך.

שימו מיתוג ידידותי לסביבה בראש ובראשונה

צרכנים ישראלים רעבים למוצרים ברי קיימא ואפשרויות אריזה ידידותיות לסביבה. הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לפרסם יוזמות מיתוג ידידותיות לסביבה בקול רם וברור על האריזה שלך. האם ניתן למחזור או לשימוש חוזר? אבל אל תפסיק שם. ספק נתונים סטטיסטיים לגבי השפעת הפחמן שלך, הפחתת פליטות, כמה פחות פלסטיק אתה משתמש בבחירות האריזה שלך, או איך זה מפחית את ההשפעה שלנו על מטמנות. אם אתה משתמש בחומרים ממוחזרים ניטרליים פחמן או לאחר צרכנות, ספר להם!

למקסם את שטח השיווק שלך

אם יש לכם יותר מקום, זה עוזר להפיץ את המסר שלך. אריזה שמציבה תוויות קטנות על מיכלים קשיחים גדולים או קטנים יכולה להפחית את שטח החשיפה של המותג. אריזות מודפסות ללא שוליים כמו בשקיות אלומיניום או שקיות מנייר קראפט עומדות לא רק נותנות לכם יותר מקום ליידע את הצרכנים על המאמצים שלכם, אלא יותר מקום להציג את המותג שלכם!

ניתן למיחזור, לשימוש חוזר, מתכלה ……בצורה היעילה ביותר

שקיות אריזה אלומיניום ונייר קראפט מתכלות ואפילו הניתנות למחזור מייצרים עניין רב. עם זאת, תמיד כדאי לשקול את הדרישות והמעשיות של אריזה "ידידותית לסביבה". במזבלות, אין אור שמש או אוויר שעוזרים למוצרים להתפרק ביולוגית, ובעצם נועלים אותם עם כל שאר הפסולת הלא מפורקת. לעומת זאת, חומרים למחזור הם לרוב בחירה טובה יותר. שקיות אלומיניום גמישות, למשל, הן ידידותיות לסביבה מכיוון שיש להן את ההשפעה הפחותה ביותר אם הן מגיעות למזבלה (מה שחלק יעשו, בין אם הן ניתנות למיחזור ובין אם לא). הם גם מפחיתות את טביעת הרגל המזהמת במהלך השילוח מכיוון שהם מונחים שטוחים וחוסכים במקום! בחרו את האפשרות המתאימה ביותר למותג ולקהל שלכם.

שקלו כיצד האריזה שלכם משפיעה על המשלוח והאחסון

כמובן שיש חשיבות לחומר האריזה עצמה, אך האריזה יכולה להשפיע משמעותית גם על תופעות הלוואי של המשלוח והאחסון. אריזה כבדה ומגושמת עולה יותר למשלוח ודורשת יותר נסיעות …… מה שאומר יותר פליטות. גרוע מכך, מיכלים קשיחים גדולים כמו מיכלים או תופי פלסטיק של 5 ליטר יכולים לתפוס הרבה מקום אם הם מגיעים למזבלה במקום להיות ממוחזרים, מה שקורה. לכן ניתן להניח אריזות גמישות בצורה שטוחה, לשנע ולאחסן באופן בר-קיימא יותר עבור הסביבה.

צרו קשר עם המומחים

פרו-פק המרכז לשקיות אלומיניום מייצרת, מייבאת ומשווקת בסיטונאות את כל סוגי שקיות האריזה הגמישות מאלומיניום, נייר קראפט ומיילר, בנוסף אנחנו משווקים ציוד לאריזה ושירותי אריזה נוספים. המוצרים העיקריים שלנו כוללים שקיות לכימיקלים, שקיות למזון, שקיות קפה, שקיות לתבלינים, שקיות לפיצוחים, שקיות מזון לחיות מחמד, שקיות ואקום וכן הלאה. למדו על אפשרויות האריזה הידידותיות לסביבה ואנו נעזור לכם להשיג את המוצרים שאתם צריכים במהירות ובאבטחת איכות של 100%. צרו איתנו קשר!