6 יתרונות לשקיות אלומיניום עומדות דויפק

שקיות ממותגות לפיצוחים של פרופק

האריזה הפכה לחלק חשוב בשיווק המותג מכיוון שהן הפנים של המוצר. זה לא רק מגן על המזון או הפריט שלך, אלא גם עוזר לשמור על טריות. כיום, ישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע לאריזה, כולל שקיות עומדות. מותגים מובילים מכל התעשיות מחליפים את האריזה המסורתית בשיטות אריזה גמישות מכיוון שהם מתמקדים בשימוש בחומרי אריזה קלים וידידותיים לסביבה.

שקיות אלומיניום עומדות דויפק ניתן למקם ישירות על המדפים הקמעונאיים. כתוצאה מכך, הם נפוצים ומועדפים על ידי יצרני מזון, משקאות, מוצרי טיפוח, ויטמינים, מזון לחיות מחמד ועוד. שקיות האלומיניום העומדות כוללות פתחי קריעה קלים לפתיחה ופס סגירה חוזרת השומרים על טריות המוצרים לאורך זמן. עדיין, לא בטוחים איזה שקית אלומיניום מתאימה עבור המוצר שלכם? קראו את הכתבה כדי ללמוד עוד.

1. קיימות וחסכון

כמו בכל אריזה גמישה, שקיות אלומיניום עמידות ודורשות פחות חומר ופחות אנרגיה לייצור. אריזה קשיחה עולה פי שלושה יותר אנרגיה ליחידה מאשר שקיות עומדות. משמעות הדבר היא כי שקיות אלומיניום עומדות יכולות לחסוך לחברות כסף ולשפר את הרווחיות. בהפצה, רכב בודד יכול להכיל יותר שקיות עומדות, כך שהוא גם עוזר לחסוך בעלויות הדלק.

2. קידום ומכירות

שקיות אלומיניום דויפק זמינות במגוון גדלים ואורכים בפלחי שוק שונים. בהקשר זה, המיקוד העיקרי של השקיות הוא להציע כמויות קטנות או מדגמיות של מוצרים כדי לקדם אותם ולבנות מודעות למותג. שקיות קידום מכירות תופסות פחות מקום ומושלמות לאריזת דוגמאות. שקיות קידום מכירות מאפשרות לצרכנים לחוות את המוצרים שלך ללא כל התחייבות לרכישה.

3. נוחות וניידות

שקיות אלומיניום עומדות גמישות אלו תופסות פחות מקום על מדף או במטבח מאשר פחית או קופסה. ניתן לשאת אותם ממקום אחד או להעביר אותם למקום אחר ללא בעיות דליפה. נוסף על כך, יש להם פס סגירה זיפלוק שניתן לסגור מחדש. זה עוזר לצרכן לאטום מחדש את האריזה אם חלק מהתוכן נשאר בתיק.

4. צורות וגדלים

שקיות עומדות ניתנות לייצור במגוון צורות וגדלים. השקיות הסטנדרטיות המוכרות ביותר לצרכנים הן שקיות תחתית עגולה, ושטוחות כשהן ריקות. אפשרויות אחרות כוללות שקיות שטוחות, שקיות מרובעות ועוד. ניתן אפילו לעצב אותן בצורות מותאמות אישית כדי לבלוט באמת על המדף.

 5. הפחתת עלויות

אם אתם מחפשים להפחית את עלויות החומרים שלכם, המעבר לשקיות אלומיניום עומדות (ואריזות גמישות באופן כללי) הוא דבר לא מובן מאליו. אריזה קשיחה עולה פי שלושה עד שישה יותר ליחידה מאשר אריזה גמישה. קרטונים מתקפלים מודפסים עולים בערך פי שניים מאריזות גמישות. בקיצור, בחירה בשקיות אלומיניום עומדות דויפק על פני חלופות קשיחות תביא לעלייה משמעותית ברווחיות העסק שלך.

6. השפעה על המדף

עם מגוון של צורות וגדלים ויכולות הדפסה גרפיות מדהימות, שקיות עומדות יכולות לבלוט בקלות על המדף. מבחינת השפעת המדף, היתרון הגדול ביותר של שקיות דויפק הוא פשוט מספר המוצרים שניתן להציב – והשטח המרבי להדפסה על האריזה ופונה ללקוח. זה מאפשר למוצר שלך להתחרות באופן שמוצרים בשקיות מקופלות ומיכלים קשיחים קטנים יותר אינם יכולים.

פרו-פק המרכז לשקיות אלומיניום המובילים בשקיות אלומיניום לאריזה עומדים לרשותכם בכל שאלה. המוצרים העיקריים שלנו כוללים שקיות אלומיניום, שקיות אלומיניום למזון, שקיות אלומיניום לקפה, שקיות נייר קראפט. שקיות אלומיניום למזון לחיות מחמד, שקיות ואקום, ועוד. לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר כאן!