יתרונות לשימוש בשקיות עומדות דויפאק

שקיות ממותגות לפיצוחים של פרופק

שקיות אריזה עומדות הפכו לצורת אריזה חדשה יחסית בתעשיית האריזה. לשקיות דויפק יתרונות בהיבטים רבים כמו חיזוק האפקט החזותי על המדפים, קלות לשינוע ואחסון, קלות לשימוש, חסכוניות במקום, אטומות ושומרות על טריות המוצר. שקיות האריזה אלומיניום או מנייר קראפט בעלות מבנה רב שכבתי, מספקות שכבת הגנה מחמצן, אור ולחות, ולהאריך את חיי המדף של המוצר. שקית האריזה העומדת בעלות פס לסגירה רב פעמית זיפלוק (פסגור) זוכות להעדפה של רוב הצרכנים.

כיום, נעשה שימוש נרחב בנייר אלומיניום בשקיות אריזה עומדות, כגון מזון יבש או נוזלי לצרכים יומיומיים. שקית אריזה מסוג זה, יכולות לעמוד בפני עצמה ללא כל תמיכה. זו פונקציה שאין לשקיות אריזה רגילות אחרות.

שקיות אלומיניום דויפק עומדת

היתרון בשקית אריזה מסוג זה היא שהיא יכולה לעמוד בפני עצמה, ושכבת האלומיניום מגנה טוב יותר על המוצרים שבתוכם. נייר אלומיניום הוא חומר נפוץ במזון ובשקיות אריזה.

שקית אלומיניום עומדת יכולה לעמוד כי יש לה תחתית רחבה בצורה אובלית המספקת תמיכה.

בנוסף, יש לשקיות עומדות דויפק היתרונות הבאים:

1. שקית אלומיניום עמידה כימית.

2. שקית עומדת קלה וקומפקטית, ניתנת לייצור המוני במחיר נמוך.

3. שקית אלומיניום עומדת היא פונקציונלית ופרקטית, השומרת על טריות המוצר.

4. שקית דויפק בטוחות ואמינות ב הובלת המוצר ולהפחית את סיכוני ההובלה.

5. שקיות עומדות יציבות אטומות, עמידות בלחץ ועמידות בפני נפילות. גם אם השקית תפול בטעות ממקום גבוה, זה לא יגרום לקרע או דליפה של גוף התיק, מה שמשפר מאוד את בטיחות המוצר.

6. שקיות עומדות ניתנות להתאמה אישית במגוון סגנונות ועיצובים, בעלות פסגור (זיפלוק) לפתיחה וסגירה רב פעמית.

פרו-פק המרכז לשקיות אלומיניום מייצרת, מייבאת ומשווקת בסיטונאות את כל סוגי שקיות האריזה הגמישות מאלומיניום, נייר קראפט ומיילר, בנוסף אנחנו משווקים ציוד לאריזה ושירותי אריזה נוספים. המוצרים העיקריים שלנו כוללים שקיות לכימיקלים, שקיות למזון, שקיות קפה, שקיות לתבלינים, שקיות לפיצוחים, שקיות מזון לחיות מחמד, שקיות ואקום וכן הלאה. למדו על אפשרויות האריזה הידידותיות לסביבה ואנו נעזור לכם להשיג את המוצרים שאתם צריכים במהירות ובאבטחת איכות של 100%. צרו איתנו קשר!